Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

V Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem

Na stadionie łowickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, 17 września br. odbyły się V Mistrzostwa Polski w Biegu Tyłem.

W głównej konkurencji zawodów biegu na 1 milę zwyciężył Roman Spławski (Kościan) z wynikiem  6: 07: 58, drugie miejsce zajął  Bartosz Świątkowski (AZS WAT Warszawa) wynik 6: 11: 46, na trzecim miejscu uplasował się  Artur Olszewski (UP Poznań) wynik 6:56:86.

Sztafeta 4x 100m:

1. GIBKIE RAKI ( Roland Gromada, Roman Spławski, Bartosz Świątkowski, Artur Olszewski) - 1:12:56

2. WKB Meta Lubliniec (Mariola Młynarska , Katarzyna Żurek, Eliza Młynarska, Marta Pilarska) -  1:44:13

3. WKB Meta Lubliniec (Zygmunt Młynarski, Edmunt Koprek, Marek Latka, Janusz Szafarczyk) - 1:45:88

karty-aktualizacja03-06

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest