Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

XXX Łowicki Półmaraton Jesieni

W niedzielę  18 września br. odbył się w Łowiczu  Jubileuszowy XXX Łowicki Półmaraton Jesieni. Do zawodów zgłosiło się 285 zawodników, bieg ukończyło 278 zawodników. Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej mężczyzn został Ukrainiec VITALIY YASHCHUK (KKB FINISZ KALISZ) - 1:11,20, drugi na mecie był MARCIN ZAGÓRNY (RADNICA) - 1:14,23, trzeci miejsce zajął ARTUR URBAN  (NOWE KANIE) - 1:14,28

W klasyfikacji generalnej kobiet zwyciężyła KAROLINA PILARSKA  (WKB META LUBLINIEC) -1:20, 25, druga na mecie zameldowała się ALEKSANDRA JAKUBCZAK  (AGROS ZAMOŚĆ) - 1:23,09, na trzecim miejscu bieg ukończyła MARTA MIKOŁAJCZYK  (START PUŁASKI WARKA)- 1:40,13.