Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

III Turniej szachowy o Puchar Dyrektora OSiR w Łowiczu

14 zawodników stanęło do rywalizacji w III Pucharze Dyrektora OSiR Łowicz w szachach "szybkich". Zawody zostały rozegrane na dystansie 9 rund w tempie P-15'. W trzeciej odsłonie Pucharu Dyrektora najlepszym okazał się reprezentant UKS ?GOK" Zduny Łukasz Łąpieś, który uzyskując 7,5 punktu o pół "oczka" wyprzedził Roberta Chojnowskiego (UKS ?Pałac" Nieborów). Najniższe miejsce na podium zajął Andrzej Kozakiewicz (UKS ?Pałac" Nieborów). W sobotniej rywalizacji obrońca tytułu Andrzej Woźniak nie był w stanie nawiązać do świetnej gry z poprzedniego roku i ostatecznie uplasował się na 9 pozycji. Puchary i statuetki wręczał Dyrektor OSiR Zbigniew Kuczyński.