Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

Mistrzostwa Łowicza w szachach "błyskawicznych" na rok 2012

W poniedziałek, 2 stycznia w świetlicy OSiR Łowicz nr 1 odbył się pierwszy turniej z cyklu Mistrzostwa Łowicza w szachach "błyskawicznych" na rok 2012, który rozpoczął sezon szachowy w Łowiczu !
Pierwszy turniej z cylku Mistrzostwa Łowicza w szachach "błyskawicznych" na rok 2012 wygrał Robert Chojnowski (8 punktów), drugi był Andrzej Woźniak (7), a trzeci Zdzisław Orzechowski (6,5). Mistrzem Łowicza zostanie zawodnik, który zgromadzi najwięcej punktów w 9 turnejach miesięcznych (najsłabszy wynik zawodnika należy odrzucić, nie gramy w wakacje).

Kolejny, drugi turniej odbędzie się w w poniedziałek, 6-go lutego o godz. 18.00 w świetlicy OSiR nr 1, ul. Jana Pawła II 3.

Koko_myli sala_gry

Mistrzostwa Łowicza w szachach "błyskawicznych" na rok 2011 !!!

Mistrzem popularnego "blitza" został Andrzej "Gołota" Woźniak, który dopiero w 10-tym ostatnim grudniowym turnieju wyprzedził Zdzisława "Orzecha" Orzechowskiego. Trzecie miejsce na podium zajął Dawid "Koko" Kokołaszwili, który już miesiąc wcześniej zapewnił sobie trzecie miejsce w rozgrywkach.