ŁoLiF, czyli Łowicka Liga Futsalu
- środa, 18 grudzień 2013
Wyniki ŁoLiF w dniach 14-15.12.2013r:
4. kolejka I ligi KIA OPEN I Ligi
GLADIATOR GUTENÓW Łowicz - ZATORZE II Łowicz 6:1 (2:0)
br.: Jonczyk Janusz 2 (3', 17'), Papuga Łukasz 2 (16', 18'), Karasiński Marcin (10'), Czajkowski Tomasz (15') - Rybus Łukasz (20')
żółta kartka: Przyżycki Kamil (Zatorze II)
Gladiator: Michalski Przemysław - Czajkowski Tomasz, Karasiński Marcin, Jonczyk Janusz, Woźniak Mariusz, Papuga Łukasz, Doroba jakub, Bolimowski Krystian, Pińkowski Marcin, Piórkowski Adam.
Zatorze II: Głowacki Marcin - Przyżycki Kamil, Dziedziela Piotr, Rybus Łukasz, Szymajda Michał, Przyżycki Arkadiusz, Woźniak Jacek, Lenarczyk Sebastian, Fijałkowski Hubert, Skoneczny Piotr.
FANTAZJA Głowno - RENIX Łowicz 4:9 (4:3)
br.: Bartosiewicz Mateusz 3 (4', 13', 20'), Tkacz Bartłomiej 3 (5', 18', 20'), Gajda Tomasz 2 (9', 17'), Czerbniak Jakub (15') - Nagański Łukasz 2 (3', 8'), Piela Grzegorz 2 (4', 9')
Fantazja: Smużyński Dariusz - Nagański Łukasz, Nagański Przemysław, Florczak Tomasz, Piela Grzegorz, Kluska Łukasz.
Renix: Ziółkowski Filip - Gajda Tomasz, Czerbniak Jakub, Tkacz Bartłomiej, Bartosiewicz Mateusz, Olejniczak Marcin.
MERC-OSP Karsznice - CHIŃSKA ŁOWICKA HACZYKOWSCY Łowicz 3:4 (3:2)
br.: Sołtysiak Sebastian 2 (7', 9'), Witkowski Sebastian (5') - Trakul Mariusz 2 (8', 16'), Sobalczyk Igor (7'), Papuga Krzysztof (11')
Żółta kartka: Malinowski Sebastian (Merc-OSP)
Merc-OSP: Lis Wiktor - Janeczek Tomasz, Kowalski Marek, Witkowski Sebastian, Sołtysiak Sebastian, Malinowski Sebastian, Sołtysiak Rafał, Grzegory Maciej.
Chińska: Rusek Jarosław - Kosiorek Marcin, Rembowski Tomasz, Sobalczyk Igor, Grenda Konrad, Ścibor Tomasz, Trakul Mariusz, Papuga Krzysztof.
BLOKERSI INTERMARCHE Łowicz - DRUŻYNA KIA Łowicz 1:1 (0:1)
br.: Karwat Paweł (15') - Kuciński Radosław (2')
Żółta karta: Ługowski Dawid (Drużyna KIA)
Blokersi: Nowogórski Robert - Jędrachowicz Maciej, Jędrachowicz Jakub, Burzykowski Jarosłąw, Karwat Paweł, Dziedziela Paweł, Skoneczny Bartłomiej, Szymajda Kamil.
KIA: Jędrzejewski Mariusz - Pomianowski Przemysław, Ługowski Dawid, Chlebny Łukasz, Krzeszewski Patryk, Grzegorek Andrzej, Siatkowski Krystian, Kuciński Radosław.
ZATORZE ZU AN Łowicz - DACH LUX Łowicz 1:3 (0:1)
br.: Knera Sylwester (11') - Binienda Adrian (12'), Plichta Przemysław (18'), samobójcza (2')
Zatorze: Kocemba Michał - Binienda Adrian, Janikowski Kamil, Grocholewicz Marcin, Plichta Michał, Wierzbicki Łukasz, Plichta Przemysław.
Dach Lux: Kamiński Ireneusz - Knera Sylwester, Bogus Rafał, Woźniak Patryk, Bolimowski Konrad, Kutkowski Paweł.
NOVUM PĘDZĄCE IMADŁA Łowicz - KORONA Wejsce 3:2 (2:0)
br.: Walczak Jarosław (7'), Świdrowski Michał (9'), Lepieszka Albert (15') - Dróżdż Paweł (15'), Sumiński Sebastian (19')
Pędzące: Bogus Rafał - Zwierz Sebastian, Pawłowski Piotr, Dąbrowski Tomasz, Walczak Jarosław, Janik Damian, Świdrowski Michał, Łazęcki Jakub, Lepieszka Albert, Kret Tomasz.
Korona: Stańczak Sebastian - Dróżdż Paweł, Taraska Damian, Trafalski Tomasz, Kunikowski Mariusz, Sumiński Sebastian, Wróbel Marcin, Rokicki Wojciech.
Tabela KIA OPEN I Ligi
Miejsce |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1 |
Drużyna Kia Łowicz |
4 |
10 |
23:7 |
2 |
Gladiator Gutenów Łowicz |
4 |
9 |
10:3 |
3 |
Chińska- Łowicka- Haczykowscy |
4 |
9 |
20:17 |
4 |
Dach-Lux Łowicz |
4 |
9 |
15:12 |
5 |
Novum Pędzące Imadła Łowicz |
4 |
9 |
13:10 |
6 |
Blokersi Intermarche Łowicz |
4 |
7 |
12:11 |
7 |
Renix Łowicz |
4 |
6 |
20:17 |
8 |
Korona Wejsce |
4 |
3 |
9:13 |
9 |
Zatorze Zu- An Łowicz |
4 |
3 |
8:12 |
10 |
Zatorze II Łowicz |
4 |
3 |
8:16 |
11 |
Fantazja Głowno |
4 |
3 |
15:25 |
12 |
Merc- OPS Karsznice |
4 |
0 |
10:20 |
4. kolejka II ligi
ZAJĄCE Łowicz - STEVEN Łowicz 1:5 (1:1)
br.: Kwasek Konrad - Bury Przemysław 2 (8', 14'), Strugacz Krystian (13'), Zabost Przemysław (17'), Skierski Łukasz (20')
VAGAT Domaniewice - KORABKA Łowicz 2:4 (0:2)
br.: Mrzygłód Przemysław (15'), Imiołek Jakub (23') - Melerowicz Bartosz 3 (7', 12', 24'), Lewandowski Artur (24')
Żółta kartka: Czubak Grzegorz (Korabka)
START Złaków Borowy - PROJECT GT Łowicz 2:4 (1:3)
br.: Guzek Cezary (9'), Dylik Mariusz (12') - Wasiak Daniel 2 (3', 24'), Wilk Przemysław (5'), Wideński Eryk (6')
AGROS NOVA Łowicz - HEŃKI NAGAWKI 1:2 (1:1)
br.:Zawadzki Adrian (11') - Kwiatkowski Dawid (7'), Wardzyński Mateusz (15')
Żółte kartki: Zawadzki Adrian (Agros), Kotlarek Ernest (Heńki)
BAUMIT Łowicz - BO DACH Grudze 1:1 (1:0)
br.: Góroski Daniel (10') - Rędzisz Michał (18')
ZSCKR Zduńska Dąbrowa - STRAŻACY 1:4 (1:2)
br.: Kuc Wojciech (9') - Owczarek Kamil (7'), Gładki Łukasz (11'), Ambroziak Krzysztof (17'), Dylik Michał (21')
ALCATRAZ PRZEDMIEŚCIE Łowicz - VICTORIA Zabostów 4:0 (2:0)
br.:Kowalik Łukasz (11'), Markus Radosław (11'), Kosmowski Grzegorz (19'), Wieczorek Dominik (21')
Tabela II Ligi:
Miejsce |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bramki |
1 |
Strażacy |
4 |
10 |
15:8 |
2 |
Heńki Nagawki |
4 |
10 |
14:7 |
3 |
Agros-Nova Łowicz |
4 |
9 |
12:4 |
4 |
Korabka Łowicz |
4 |
9 |
9:5 |
5 |
Steven Łowicz |
4 |
7 |
14:9 |
6 |
Baumit Łowicz |
4 |
7 |
9:7 |
|
Alcatraz-Przedmieście Łowicz |
4 |
7 |
9:7 |
8 |
Vagat Domaniewice |
4 |
6 |
13:11 |
9 |
Bo-Dach Grudze |
4 |
5 |
8;8 |
10 |
Project GT Łowicz |
4 |
3 |
11:13 |
11 |
ZSCKR Zduńska Dąbrowa |
4 |
3 |
9:13 |
12 |
Zające Łowicz |
4 |
3 |
4:15 |
13 |
Victoria Zabostów |
4 |
1 |
3:11 |
14 |
Start Złaków Borowy |
4 |
0 |
3:15 |