8. Kolejka Łowickiej Ligi Orlika
- wtorek, 27 maj 2014
8. Kolejka Łowickiej Ligi Orlika
piątek 23 maja 2014r. więcej: facebook
SMS Dąbkowice - KS Stefan Łowicz 16:0 (6:0);
br.: Sebastian Wielec 4 (1', 13', 19', 25'), Mateusz Borowski 4 (2', 8', 16', 22'), Cezary Olejnik 4 (12', 21', 26', 30'), Patryk Wiśniewski 2 (11', 16'), Mariusz Ciesielski 24', Michał Redzisz 28'.
Żółta kartka: Mateusz Nowogórski (Stefan)
SMS: Michał Redzisz, Jacek Milczarek, Mariusz Ciesielski, Sebastian Wielec, Karol Kruk, Mateusz Borowski, Cezary Olejnik, Kamil Krawczyk, Dawid Bodek, Oskar Lis, Patryk Wiśniewski, Dominik Łukawski.
Stefan: Mateusz Nowogórski, Bastian Jarosz, Mateusz Goszczycki, Adam Pochwała, Dawid Sikora.
Project-GT Łowicz - Domox Łowicz 6:1 (4:0);
br.: Michał Świdrowski 6 (4', 9', 13', 14', 20', 29') - Bartłomiej Wodras 21'
Żółta kartka: Michał Świdrowski (Project-GT), Eryk Wojda (Domox)
Project-GT: Michał Zieliński, Daniel Wasiak, Dominik Wieczorek, Mateusz Placek, Dawid Feliga, Patryk Brzozowski, Michał Świdrowski.
Domox: Łukasz Juszczak, Mateusz Salamon, Bartłomiej Więcek, Sebastian Brzeziński, Patryk Styszko, Patryk Boczek, Bartłomiej Wodras, Eryk Wojda, Piotr Kochanek, Bartosz Pełka.
Pizzeria Filip Łowicz - Górki Łowicz 2:5 (1:2);
br.: Jakub Siatkowski 2 (9', 17') - Piotr Skoneczny 2 (20', 26'), Mateusz Jarosz 3', Daniel Kośka 15', Maciej Wawrzyniecki 30'.
Żółta kartka: Hubert Widawski (Górki). Czerwona kartka: Marcel Wolski (Pizzeria)
Pizzeria: Tomasz Małasiński, Marcel Wolski, Damian Gać, Jakub Kahan, Jakub Siatkowski, Jakub Sejdak, Mateusz Marat, Damian Górowski. Oskar Orłowski, Adrian Grzanka.
Górki: Michał Kaliszczyński, Daniel Kośka, Hubert Widawski, Mariusz Sianoszek, Piotr Skoneczny, Sławomir Ciężki, Łukasz Walędziak, Maciej Wawrzyniecki. Mateusz Jarosz.
Agros-Nova Łowicz - Novum Łowicz 2:2 (2:1);
br.: Bartłomiej Miazek 11', Arkadiusz Stolarczyk 12' - Przemysław Zabost 15', Tomasz Janeczek 28'.
Agros: Mariusz Grzegory, Konrad Plichta, Mikołaj Ulasiewicz, Bartłomiej Miazek, Mateusz Miazek, Błażej Miazek, Arkadiusz Stolarczyk.
Novum: Wiktor Lis, Jan Pawlata, Artur Majer, Maciej Marciniak, Krystian Strugacz, Tomasz Janeczek, Wojciech Dzik, Adrian Strugacz, Przemysław Zabost, Michał Marciniak.
Chińska Trójkąt Dagram Łowicz - Zet Ka Łowicz 7:2 (4:2);
br.: Przemysław Plichta 3 (3', 4', 19'), Marcin Kosiorek 2 (24', 29'), Krystian Bolimowski 6', Paweł Trałut 7' - Patryk Kaczor 11', Radosław Domińczak 13'.
Chińska: Rafał Bogus, Piotr Pawłowski, Przemysław Plichta, Paweł Trałut, Tomasz Rembowski, Mariusz Kwiatkowski, Krystian Bolimowski, Marcin Kosiorek.
Zet Ka: Mariusz Jędrzejewski, Łukasz Wróblewski, Radosław Domińczak, Paweł Wróblewski, Patryk Kaczor, Dawid Sut, Mirosław Kosiorek, Bogdan Klimczyński, Łukasz Antczak.
Start Złaków Borowy - Eko-Plast Łowicz 2:6 (0:1);
br.: Sebastian Malinowski 22', Wojciech Kosmider 30' - Przemysław Pomianowski 3 (17', 21', 24'), Patryk Krzeszewski 10', Tomasz Gajda 26', Bartłomiej Tkacz 29'.
Żółta kartka: Przemysław Pomianowski (Eko-Plast).
Start: Mariusz Głowacki, Arkadiusz Przyżycki, Kamil Przyżycki, Adrian Lus, Sebastian Malinowski, Dominik Lus, Wojciech Kosmider, Michał Gorzkowski, Michał Ostapowicz.
Eko Plast: Jarosław Rusek, Przemysław Pomianowski, Bartłomiej Tkacz, Patryk Krzeszewski, Tomasz Gajda, Bartłomiej Skoneczny.
TABELA PO 8. KOLEJCE ŁOWICKIEJ LIGI ORLIK
Miejsce |
Nazwa zespołu |
mecze |
Punkty |
bramki |
Różnica bramek |
zwyc. |
remisy |
porażki |
1. |
EKO- PLAST Łowicz |
8 |
22:2 |
54-12 |
+42 |
7 |
1 |
0 |
2. |
SMS Dąbkowice |
8 |
19:5 |
39-6 |
+33 |
6 |
1 |
1 |
3. |
CHIŃSKA TRÓJKĄT DAGRAM |
8 |
19:5 |
33-22 |
+11 |
6 |
1 |
1 |
4. |
PROJECT- GT Łowicz |
8 |
16:8 |
33-15 |
+18 |
5 |
1 |
2 |
5. |
ZET KA Łowicz |
8 |
10:14 |
19-24 |
-5 |
3 |
1 |
4 |
6. |
GÓRKI Łowicz |
8 |
12:12 |
33-20 |
+13 |
4 |
0 |
4 |
7. |
NOVUM Łowicz |
8 |
10:14 |
19-20 |
-1 |
3 |
1 |
4 |
8. |
START ZŁAKÓW Borowy |
8 |
9:15 |
18-26 |
- 8 |
3 |
0 |
5 |
9. |
AGROS NOVA Łowicz |
8 |
10:14 |
14-21 |
- 7 |
3 |
1 |
4 |
10. |
KS STEFAN Łowicz |
8 |
9:15 |
15-51 |
- 36 |
3 |
0 |
5 |
11. |
DOMOX Łowicz |
8 |
3:21 |
9-46 |
- 37 |
1 |
0 |
7 |
12. |
PIZZERIA FILIP Łowicz |
8 |
1:23 |
13-35 |
- 22 |
0 |
1 |
7 |
Miejsce |
Nazwa zespołu |
mecze |
Punkty |
bramki |
Różnica bramek |
zwyc. |
remisy |
porażki |
1. |
EKO- PLAST Łowicz |
8 |
22:2 |
54-12 |
+42 |
7 |
1 |
0 |
2. |
SMS Dąbkowice |
8 |
19:5 |
39-6 |
+33 |
6 |
1 |
1 |
3. |
CHIŃSKA TRÓJKĄT DAGRAM |
8 |
19:5 |
33-22 |
+11 |
6 |
1 |
1 |
4. |
PROJECT- GT Łowicz |
8 |
16:8 |
33-15 |
+18 |
5 |
1 |
2 |
5. |
ZET KA Łowicz |
8 |
10:14 |
19-24 |
-5 |
3 |
1 |
4 |
6. |
GÓRKI Łowicz |
8 |
12:12 |
33-20 |
+13 |
4 |
0 |
4 |
7. |
NOVUM Łowicz |
8 |
10:14 |
19-20 |
-1 |
3 |
1 |
4 |
8. |
START ZŁAKÓW Borowy |
8 |
9:15 |
18-26 |
- 8 |
3 |
0 |
5 |
9. |
AGROS NOVA Łowicz |
8 |
10:14 |
14-21 |
- 7 |
3 |
1 |
4 |
10. |
KS STEFAN Łowicz |
8 |
9:15 |
15-51 |
- 36 |
3 |
0 |
5 |
11. |
DOMOX Łowicz |
8 |
3:21 |
9-46 |
- 37 |
1 |
0 |
7 |
12. |
PIZZERIA FILIP Łowicz |
8 |
1:23 |
13-35 |
- 22 |
0 |
1 |
7 |