11. Kolejka Łowickiej Ligi Orlika
- środa, 18 czerwiec 2014
11. kolejka Łowickiej Ligi Orlika
piątek 13 czerwca 2014r. facebook
SMS Dąbkowice - Domox Łowicz 4:0 (2:0);
br.: Mateusz Borowski 2 (2', 10'), Michał Redzisz 17', Cezary Olejnik 30'
Żółta kartka: Patryk Wiśniewski (SMS).
SMS: Dawid Bodek, Mariusz Ciesielski, Karol Kruk, Oskar Lis, Mateusz Borowski, Mateusz Placek, Jacek Milczarek, Kamil Krawczyk, Sebastian Wielec, Michał Redzisz, Patryk Wiśniewski, Cezary Olejnik.
Domox: Bartek Więcek, Maciej Płatek, Mateusz Salamon, Patryk Styszko, Patryk Boczek, Kamil Słoma.
Pizzeria Filip Łowicz - Novum Łowicz 1:3 (1:3);
br.: Jakub Sejdak 9' - Jan Pawlata 3', Maciej Marciniak 13', Adrian Zawadzki 14'
Żółte kartki: Mateusz Marat, Jakub Sejdak (obaj Pizzeria Filip).
Pizzeria Filip: Jakub Sejdak, Jakub Kahan, Patryk Pomianowski, Damian Górowski, Mateusz Marat, Marcel Wolski, Damian Gać.
Novum: Wiktor Lis, Adrian Strugacz, Wojciech Dzik, Przemysław Zabost, Adrian Zawadzki, Artur Majer, Maciej Marciniak, Michał Marciniak, Jan Pawlata, Tomasz Janeczek.
KS Stefan Łowicz - Górki Łowicz 2:8 (0:5);
br.: Jakub Tomczak 22', Bastian Jarosz 30' - Mariusz Sianoszek 7', Piotr Skoneczny 3 (8', 23', 24)', Daniel Kośka 2 (10', 18'), Hubert Widawski 2 (11', 13')
Żółta kartka: Piotr Skoneczny (Górki).
KS Stefan: Mateusz Nowogórski, Marcin Madanowski, Mateusz Goszczycki, Bastian Jarosz, Jakub Tomczak.
Górki: Daniel Kośka, Mariusz Sianoszek, Hubert Widawski, Michał Kaliszczyński, Sławomir Ciężki, Piotr Skoneczny, Maciej Wawrzynecki, Łukasz Walędziak.
Project GT Łowicz - Eko-Plast Łowicz 1:4 (0:2);
br.: Patryk Brzozowski 20' - Rafał Trakul 2 (2', 28'), Przemysław Pomianowski 7', Bartłomiej Tkacz 26'
Project GT: Dawid Feliga - Daniel Wasiak, Dominik Wieczorek, Patryk Brzozowski, Mateusz Placek, Eryk Wideński, Michał Świdrowski.
Eko-Plast: Jarosław Rusek, Patryk Krzeszewski, Tomasz Gajda, Radosław Kuciński, Bartłomiej Skoneczny, Krystian Siatkowski, Rafał Trakul, Bartłomiej Tkacz, Przemysław Pomianowski.
Zet Ka Łowicz - Start Złaków Borowy 4:2 (0:1);
br.: Sebastian Sumiński 2 (19', 22'), Łukasz Antczak 24', Paweł Wróblewski 30' - Dominik Lus 11', Sebastian Malinowski 16'
Żółte kartki: Paweł Wróblewski (Zet Ka) - Kamil Przyżycki (Start).
Zet Ka: Mariusz Jędrzejewski, Łukasz Wróblewski, Sebastian Sumiński, Dominik Cipiński, Paweł Wróblewski, Bogdan Klimczyński, Marek Feliga, Marek Pawlak, Mirosław Kosiorek, Łukasz Antczak.
Start: Mariusz Głowacki, Dominik Lus, Adrian Lus, Arkadiusz Prżyżycki, Kamil Prżyżycki, Michał Gorzkowski, Mariusz Dylik, Sebastian Malinowski, Wojciech Kośmider.
Chińska Dagram Łowicka Łowicz - Agros Nova Łowicz 5:0 walkower
Goście nie stawili się na mecz
Chińska: Rafał Bogus, Marcin Kosiorek, Tomasz Rembowski, Krystian Bolimowski, Piotr Pawłowski, Przemysław Plichta.
TABELA PO 11. KOLEJCE ŁOWICKIEJ LIGI ORLIKA
Miejsce |
Nazwa zespołu |
mecze |
Punkty |
bramki |
Różnica bramek |
zwyc. |
remisy |
porażki |
1. |
EKO- PLAST Łowicz |
11 |
31:2 |
67-18 |
+49 |
10 |
1 |
0 |
2. |
CHIŃSKA TRÓJKĄT DAGRAM |
11 |
28:5 |
53-26 |
+27 |
9 |
1 |
1 |
3. |
SMS Dąbkowice |
11 |
23:10 |
48-13 |
+35 |
7 |
2 |
2 |
4. |
GÓRKI Łowicz |
11 |
18:15 |
43-29 |
+14 |
6 |
0 |
5 |
5. |
PROJECT- GT Łowicz |
11 |
17:13 |
37-23 |
+14 |
5 |
2 |
4 |
6. |
ZET KA Łowicz |
11 |
17:16 |
26-27 |
-1 |
5 |
2 |
4 |
7. |
NOVUM Łowicz |
11 |
16:17 |
31-26 |
+5 |
5 |
1 |
5 |
8. |
Start Złaków Borowy |
11 |
13:20 |
39-36 |
+3 |
4 |
1 |
6 |
9. |
KS STEFAN Łowicz |
11 |
12:21 |
27-71 |
- 44 |
4 |
0 |
7 |
10. |
AGROS NOVA Łowicz |
11 |
11:22 |
16-29 |
- 13 |
3 |
2 |
6 |
11. |
DOMOX Łowicz |
11 |
4:29 |
11-58 |
- 47 |
1 |
1 |
9 |
12. |
PIZZERIA FILIP Łowicz |
11 |
1:32 |
20-61 |
- 41 |
0 |
1 |
10 |