Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

Wyniki XXXIII ŁPJ

logo-polmarathon-smallW niedzielę  21 września br. odbył się w Łowiczu  XXXIII Łowicki Półmaraton Jesieni. Do zawodów zgłosiło się 494 zawodników. Bieg ukończyło 482 startujących. Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej mężczyzn został Błażej BRZEZIŃSKI (WKS Śląsk Wrocław)  - 1: 07: 45, drugi na mecie był Damian KABAT (Sklep Biegacza Bydgoszcz) - 1: 07: 53, trzeci miejsce zajął Kamil SIERACKI (Klub Biegacza BRZOZA BIEGA) - 1: 09: 57, czwarte miejsce Pavel OLIINYK Ukraina- 01:11:19, piąte miejsce Daniel DULSKI (WKB Meta Lubliniec)- 01:13:36

W klasyfikacji generalnej kobiet zwyciężyła Aleksandra BRZEZIŃSKA (MKL Toruń) - 01:22:3, druga na mecie zameldowała się Monika STROBIN ( Łódź Running Team) - 01: 23: 44, na trzecim miejscu bieg ukończyła Monika KACZMAREK (Szakale Bałut Łódź)- 01:24:38.