Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

XXXIV Łowicki Pólmaraton Jesieni

W niedzielę  20 września br. odbył się w Łowiczu  XXXIV Łowicki Półmaraton Jesieni. Do zawodów zgłosiło się 446 zawodników, biegu ukończyło 435. Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została KILIARSKA VALENTYNA (Nikolaev) CHEMIK NOXY PULAWY nr startowy 485 z wynikiem 01:23:37, druga na mecie zameldowała się SHUMIK ALENA (Brest) nr startowy 495 z wynikiem 01:25:39 na trzecim miejscu bieg ukończyła ZIELINSKA EMILIA ( Warszawa) WIECZOREK TEAM nr startowy 473 z czasem 01:27:37.

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył VERETSKYIPAVEL (Ukraina) CHEMIK NOXY PULAWY nr startowy 486 z czasem 01:10:52, drugi na mecie był OLIJNYK PAWEŁ ((Chernigow)) ICE MAT TEAM OSTRÓW WLKP nr startowy 489 z czasem 01:11:02, trzecie miejsce zajął KAMIŃSKI ARTUR (Płock) PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT nr startowy 504 z czasem 01:13:49, czwarte miejsce PIETRZYK KRZYSZTOF (Koluszki) LKS KOLUSZKI Nr startowy 306 z czasem - 01:13:51, piąte miejsce SZYMAŃSKI PAWEŁ(Katowice) NIEWYMIĘKACZE nr startowy 404 z czasem 01:16:07.