Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

37 Łowicki Półmaraton Jesieni o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza

W niedzielę  23 września br. odbył się w Łowiczu  XXXVII Łowicki Półmaraton Jesieni. W zawodach wystartował 527 zawodników, bieg ukończyło 526

OFICJALNE WYNIKI 37 ŁPJ o Puchar Burmistrza Miasta Łowicza

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została KILIARSKA VALENTYNA (Ukraina) LKB RUDNIK Nr startowy 550 z wynikiem 01:16:39, druga na mecie zameldowała się MUTHEE RUTH (Kenia)) BENEDEK TEAM Nr startowy 546 z wynikiem 01:18:31 na trzecim miejscu bieg ukończyła KIMUTAI HELLEN (Kenia)) BENEDEK TEAM nr startowy 545 z czasem 01:18:42, czwarte miejsce MOKROS ZUZANNA (Pabianice) RKS ŁÓDŹ/TRUCHT.COM nr startowy 292 z czasem 01:21:21, piąte miejsce BALCERZAK MARTYNA (Zduńska Wola) AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS- WODNA ŁÓDŹ Nr startowy 11 z czasem- 01:25:48, szóste miejsce BUKOWSKA MARTA (Tomaszów Mazowiecki),Nr startowy 44 z czasem 01:29:42

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył KOSGEI MATHEW (Kenia) BENEDEK TEAM nr startowy 549 z czasem 01:05:11, drugi na mecie był TANUI EVANS (Kenia)) BENEDEK TEAM nr startowy 547 z czasem 01:05:13, trzecie miejsce zajął CHERUTICH NELSON (Kenia) BENEDEK TEAMnr startowy 548 z czasem 01:07:36, czwarte miejsce VERETSKYI PAVLO (Ukraina) LKB RUDNIK Nr startowy 551 z czasem - 01:09:0, piąte miejsce PIETRZYK KRZYSZTOF (Koluszki) LKS KOLUSZKI nr startowy 332 z czasem-01:13:06, szóste miejsce WYCHOWAŁEK JAN (PiotrkówTrybunalski) AKADEMIABIEGACZA.PL SALOS WODNA ŁÓDŹ nr startowy 498 z czasem-01:13:21, siódme miejsce JASZCZAK MATEUSZ (Ozorków)AKADEMIABIEGACZA.PL SALOS WODNA ŁÓDŹ nr startowy 135 z czasem - 01:13:33.

karty-aktualizacja03-06

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest