Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

XXXVIII ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI 2019

W niedzielę  22 września br. odbył się w Łowiczu  XXXVIII Łowicki Półmaraton Jesieni. W zawodach wystartował 516 zawodników (130 kobiet i 386 mężczyzn), bieg ukończyło 496 zawodników.

OFICJALNE WYNIKI XXXVIII ŁPJ

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została CHRISTINE MORAA (Kenia - Eldored) Nr startowy 553 z wynikiem 01:18:52, druga na mecie zameldowała się KIMUTAI HELLEN (Kenia - Eldored) Nr startowy 552 z wynikiem 01:21:12, na trzecim miejscu bieg ukończyła WYCHOWAŁEK MARTYNA (Zduńska Wola) AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ nr startowy 509 z czasem 01:22:47, czwarte miejsce SZELEST BARBARA (Mysłowice) MORS HUBERTUS MYSŁOWICE nr startowy 440 z czasem 01:29:56, piąte miejsce PRZYGODA URSZULA (Łowicz) JUST HERO TEAM Nr startowy 555 z czasem- 01:31:22, szóste miejsce WYSOCKA AGNIESZKA (Łódź) ŁÓDŹ KOCHA SPORT Nr startowy 512 z czasem 01:31:58, siódme miejsce MARCINIAK WERONIKA (Łódź) KADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹNr startowy 271 z czasem 01:32:16

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył CHERUIOT LABAN (Kenia - Eldored) nr startowy 551 z czasem 01:06:56, drugi na mecie był TANIU EVANS KIPNGETICH (Kenia - Eldored) nr startowy 550 z czasem 01:07:19, trzecie miejsce zajął WYCHOWAŁEK JAN (Piotrków Trybunalski) AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ nr startowy 510 z czasem 01:13:28, czwarte miejsce PIETRZYK KRZYSZTOF (Koluszki) PIETRZYK RUNNING TEAM Nr startowy 338 z czasem - 01:14:05, piąte miejsce BLADOS TOMASZ (Warszawa) WARSZAWIAKY nr startowy 21 z czasem- 01:14:38, szóste miejsce KUNIKOWSKI TOMASZ (Placencja) AKADEMIABIEGACZA.PL S.L.SALOS- WODNA ŁÓDŹ nr startowy 217 z czasem- 01:14:58, siódme miejsce NOWOSIELSKI KRZYSZTOF (Dąbie) MKS RUN TEAM DABIE nr startowy 308 z czasem - 01:18:16.

karty-aktualizacja03-06

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest