Hala numer 1
Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

40 ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁOWICZA 18 września 2022 roku POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO GRZEGORZA SCHREIBERA

40 ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI

18 września 2022 roku (niedziela)

W niedzielę  18 września br. odbył się w Łowiczu  Jubileuszowy 40 Łowicki Półmaraton Jesieni. W zawodach wystartował 376 zawodników (90 kobiety i 286 mężczyzn), bieg ukończyło 369 zawodników.

OFICJALNE WYNIKI 40 ŁOWICKIEGO PÓŁMARATONU JESIENI

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została MICHALAK- MATTAR MAŁGORZATA (RABIEN AB) SZAKALE BAŁUT ŁÓDZ Nr startowy 119227 z wynikiem 01:30,25, druga na mecie zameldowała się MARKIEWICZ AGNIESZKA (ŁOSICE) OBOZY GÓRSKIE Nr startowy 352 z wynikiem 01:33:53, na trzecim miejscu bieg ukończyła TOMASZCZYK AGATA (PABIANICE) O CO BIEGA nr startowy 110 z czasem 01:36:36, czwarte miejsce SZCZYTKOWSKA JULIA (ŁÓDZ) FOREVER YOUNG nr startowy 171 z czasem 01:37:07, piąte miejsce WRÓBEL MAŁGORZATA (RAWA MAZOWIECKA) Nr startowy 382 z czasem- 01:37:5.

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył FALKOWSKI BARTŁOMIEJ (WARSZAWA) PIEKIELNI WARSZAWA nr startowy 372 z czasem 01:10:32, drugi na mecie był DUDA SEWERYN (MIEDZYRZEC PODLASKI) BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ nr startowy 150 z czasem 01:15:12 , trzecie miejsce zajął KAMINSKI ARTUR (PŁOCK) PŁOCK BIEGA nr startowy 7 z czasem 01:15:20, czwarte miejsce KUNIKOWSKI TOMASZ (ŁÓDZ) BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ Nr startowy 416 z czasem - 01:16:03, piąte miejsce SUCHODOLSKI MACIEJ (AUGUSTÓW) nr startowy 366 z czasem- 01:18:35

karty-aktualizacja03-06

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest