Pelikan

Wystartowali!!! Rozpoczął się 41 Łowicki Półmaraton Jesieni

41 ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI

17 września 2023 roku (niedziela)

W niedzielę  17 września br. odbył się w Łowiczu  41 Łowicki Półmaraton Jesieni. W zawodach wystartował 341 zawodników , bieg ukończyło 335 zawodników.

OFICJALNE WYNIKI 41 ŁOWICKIEGO PÓŁMARATONU JESIENI

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została Wiecha Dominika (Łodź) UKS Orientuś Łodź Nr startowy 342 z wynikiem 01:22:12, druga na mecie zameldowała się Niwińska Aleksandra (Błonie) LKS Olymp Błonie Nr startowy 203 z wynikiem 01:26:37, na trzecim miejscu bieg ukończyła Tworożyńska Edyta (Łodź) LodzRunCrew/JAKOTeam nr startowy 330 z czasem 01:27:15, czwarte miejsce Gładysz Anastazja (Nowy Krępiec) FOREVER YOUNG nr startowy 72 z czasem 01:28:40, piąte miejsce Ławrenina Anna (Łodź) team OSMO Nr startowy 173 z czasem- 01:29:02.

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył Wychowałek Jan (Łódź) PLANBIEGANIE.PL nr startowy 370 z czasem 01:13:51, drugi na mecie był Osmulski Tomasz (Łodź) team OSMO nr startowy 210 z czasem 01:14:39 , trzecie miejsce Duda Seweryn (Głowno)  Nr startowy 51 z czasem - 01:18:58, czwarte miejsce zajął Ciećwierz Mariusz (Czerwińsk Nad Wisłą) NO PAIN TEAM nr startowy 33 z czasem 01:21:16,  piąte miejsce Modzelewski Maciej (Łowicz) VELO Łowicznr startowy 199 z czasem- 01:21:30

karty-aktualizacja03-06

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest