Stadion wielofunkcyjny3
Orlik
Pelikan

XXXIX ŁOWICKI PÓŁMARATON JESIENI - 19 września 2021 roku

W niedzielę  19 września br. odbył się w Łowiczu  XXXIX Łowicki Półmaraton Jesieni. W zawodach wystartowało 183 zawodników (44 kobiety i 139 mężczyzn), bieg ukończyło 183 zawodników.

OFICJALNE WYNIKI XXXIX ŁPJ

Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej kobiet została NIWIŃSKA ALEKSANDRA (BŁONIE) LKS OLYMP BŁONIE Nr startowy 119 z wynikiem 01:26:32, druga na mecie zameldowała się AMBROZIAK SYLWIA (ŁOWICZ) SEBATEAM ŁOWICZ Nr startowy 1 z wynikiem 01:35:41, na trzecim miejscu bieg ukończyła WOJTECKA SYLWIA (ŁÓDŹ) BRYGADA RR - RADOGOSZCZ RUN TEAM nr startowy 181 z czasem 01:38:21, czwarte miejsce GĘDEK MARZENA (ŁOWICZ) GOSZCZYCKI TEAM ŁOWICZ nr startowy 41 z czasem 01:42:56, piąte miejsce ŁUCZKA SYLWIA (TOMASZÓW MAZOWIECKI) VEGE RUNNERS Nr startowy 98 z czasem- 01:43:59.

Wśród mężczyzn w klasyfikacji generalnej zwyciężył FALKOWSKI BARTŁOMIEJ (WARSZAWA) PIEKIELNI WARSZAWA nr startowy 31 z czasem 01:09:20, drugi na mecie był KUNIKOWSKI TOMASZ (ŁÓDŹ) AKADEMIABIEGACZA S.L.SALOS- WODNA ŁÓDŹ nr startowy 85 z czasem 01:14:38 , trzecie miejsce zajął FRANKOWSKI MACIEJ (KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI) BEATY SPORT nr startowy 34 z czasem 01:21:20, czwarte miejsce WYSOKIŃSKI KONRAD (PIASECZNO) MESMERIK RUNNERS Nr startowy 186 z czasem - 01:24:17, piąte miejsce SIEKIERSKI RAFAŁ (BEŁCHÓW) FUNDACJA BIEGAMY POLESIE nr startowy 201 z czasem- 01:24:18

karty-aktualizacja03-06

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest